Denní zamyšlení s Písmem

4. 11. 2008

4. 11. 2008 0:00
Rubrika: O Slově na den

Jaká zaslíbení a pravdy najdeš v následujících verších?


Ř 8,31-39: "Co k tomu dodat? Je-li Bůh s námi, kdo proti nám? On neušetřil svého vlastního Syna, ale za nás za všecky jej vydal; jak by nám spolu s ním nedaroval všecko? Kdo vznese žalobu proti vyvoleným Božím? Vždyť Bůh ospravedlňuje! Kdo je odsoudí? Vždyť Kristus Ježíš, který zemřel a který byl vzkříšen, je na pravici Boží a přimlouvá se za nás! Kdo nás odloučí od lásky Kristovy? Snad soužení nebo úzkost, pronásledování nebo hlad, bída, nebezpečí nebo meč? Jak je psáno: „Denně jsme pro tebe vydáváni na smrt, jsme jako ovce určené na porážku.“ Ale v tom ve všem slavně vítězíme mocí toho, který si nás zamiloval. Jsem jist, že ani smrt ani život, ani andělé ani mocnosti, ani přítomnost ani budoucnost, ani žádná moc, ani výšiny ani hlubiny, ani co jiného v celém tvorstvu nedokáže nás odloučit od lásky Boží, která je v Kristu Ježíši, našem Pánu"

Zobrazeno 1407×

Komentáře

cvicka

děkuju za povzbuzení...je v tom obroovská síla...=D

sýkorka

Tak tenhle verš mě provází už hodně dlouho..je to síla..,,Jsem si jist, že ani smrt ani život,ani andělé ani mocnosti, ani přítomnost ani budoucnost, ani žádná moc, ani výšiny ani hlubiny, ani co jiného v celém tvorstvu nedokáže nás odloučit od lásky Boží....."

standacyklistak

Mám těmito verši velkou jistotu..

ruah

To zní tak démonicky, obrovsky, slova o vyvolených apod. Až dostávám strach. Ale tenhle verš patří opravdu k těm nejlepším...

Zobrazit 5 komentářů »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Nejnovější

Archiv

Autor blogu Grafická šablona Ondřej Válka