Denní zamyšlení s Písmem

3. 11. 2009

3. 11. 2009 0:00
Rubrika: O Slově na den

Ř 8,31-39 Co k tomu dodat? Je-li Bůh s námi, kdo proti nám?


32On neušetřil svého vlastního Syna, ale za nás za všecky jej vydal; jak by nám spolu s ním nedaroval všecko? 33Kdo vznese žalobu proti vyvoleným Božím? Vždyť Bůh ospravedlňuje! 34Kdo je odsoudí? Vždyť Kristus Ježíš, který zemřel a který byl vzkříšen, je na pravici Boží a přimlouvá se za nás! 35Kdo nás odloučí od lásky Kristovy? Snad soužení nebo úzkost, pronásledování nebo hlad, bída, nebezpečí nebo meč? 36Jak je psáno: „Denně jsme pro tebe vydáváni na smrt, jsme jako ovce určené na porážku.“ 37Ale v tom ve všem slavně vítězíme mocí toho, který si nás zamiloval.

38Jsem jist, že ani smrt ani život, ani andělé ani mocnosti, ani přítomnost ani budoucnost, ani žádná moc, 39ani výšiny ani hlubiny, ani co jiného v celém tvorstvu nedokáže nás odloučit od lásky Boží, která je v Kristu Ježíši, našem Pánu.

Dnešní slovo obsahuje několik důležitých pravd. O Bohu, jeho vztahu k nám, o našem vztahu k Bohu. Pozorně si je pročti, vypiš a zůstaň s nimi v modlitbě.

ZDROJ: jump.cho.cz

 

Sdílet

Komentáře

Janiczek Jé, Římanům... Miluju tyhle verše :) Vždycky je to obrovské povzbuzení...

Katka Doleželová (Katulda) Tento text mám napsaný už několik dní jako status - a ještě víc ho mám "napsaný" v srdci. Skutečně nic mě nemůže odloučit od Boží lásky...:)

akrimka jj, je to SUPER!!! Díky Pane:-)

Johny06 Je to moc pěkné a zrovna tento text se mi bude moc hodit pro 2 osoby, aby se mohly lépe zamyslet nad sebou a časem se vzít už brzy.. Doufám že jim to na ničem neztroskotá, zatím je to fajn a moc se za to modlím. Pošlu to i dalším přátelum a na svém statusu to mám už také.. Neděje a Láska vždy vítězí..

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Nejnovější

Archiv

Autor blogu Grafická šablona Ondřej Válka