Denní zamyšlení s Písmem

29. 5. 2010

29. 5. 2010 0:00
Rubrika: O Slově na den

Syn člověka přijde v hodinu, kdy se nenadějete.


36O onom dni a hodině však neví nikdo, ani andělé v nebi, ani Syn; jenom Otec sám. 37Až přijde Syn člověka, bude to jako za dnů Noeho: 38Jako tehdy před potopou hodovali a pili, ženili se a vdávaly až do dne, kdy Noe vešel do korábu, 39a nic nepoznali, až přišla potopa a zachvátila všecky – takový bude i příchod Syna člověka. 40Tehdy budou dva na poli, jeden bude přijat a druhý zanechán. 41Dvě budou mlít obilí, jedna bude přijata a druhá zanechána. 42Bděte tedy, protože nevíte, v který den váš Pán přijde. 43Uvažte přece: Kdyby hospodář věděl, v kterou noční dobu přijde zloděj, bděl by a zabránil by mu vloupat se do domu. 44Proto i vy buďte připraveni, neboť Syn člověka přijde v hodinu, kdy se nenadějete.

/Mt 24,36-44/

Představ si, že dnes večer přijde Ježíš. Přijde se svými svatými, aby soudil svět. Je poslední den. Co budeš dělat? Jak ho strávíš? Co určitě chceš stihnout? Co Ti bude líto, že jsi dodnes neudělal/a?

ZDROJ: jump.cho.cz

 

 

Zobrazeno 1530×

Komentáře

svíce

To jsou silná slova,až mrazí.<br />
Chtěl by snad někdo umřít?

MakiPeggy

to sice nee, ale nikdy neviš co kdy přijde... Proto bychom měli žít přítomností, dnešním dnem jako kdyby byl náš poslední...

akrimka

asi nic, nechám věci tak, jak jsou....

Zobrazit 3 komentáře »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Nejnovější

Archiv

Autor blogu Grafická šablona Ondřej Válka