Denní zamyšlení s Písmem

Boží láska

24. 11. 2010 0:04
Rubrika: O Slově na den

Ale ve všem slavně vítězíme mocí toho, který si nás zamiloval.


31Co k tomu dodat? Je-li Bůh s námi, kdo proti nám? 32On neušetřil svého vlastního Syna, ale za nás za všecky jej vydal; jak by nám spolu s ním nedaroval všecko? 33Kdo vznese žalobu proti vyvoleným Božím? Vždyť Bůh ospravedlňuje! 34Kdo je odsoudí? Vždyť Kristus Ježíš, který zemřel a který byl vzkříšen, je na pravici Boží a přimlouvá se za nás! 35Kdo nás odloučí od lásky Kristovy? Snad soužení nebo úzkost, pronásledování nebo hlad, bída, nebezpečí nebo meč? 36Jak je psáno: „Denně jsme pro tebe vydáváni na smrt, jsme jako ovce určené na porážku.“ 37Ale v tom ve všem slavně vítězíme mocí toho, který si nás zamiloval. 38Jsem jist, že ani smrt ani život, ani andělé ani mocnosti, ani přítomnost ani budoucnost, ani žádná moc, 39ani výšiny ani hlubiny, ani co jiného v celém tvorstvu nedokáže nás odloučit od lásky Boží, která je v Kristu Ježíši, našem Pánu.

/Ř 8,31-39/

Toto je pravda o Tobě, o Boží lásce k Tobě.

Zdroj:jump.cho.cz

Zobrazeno 3821×

Komentáře

floweret

"Kdo vznese žalobu proti vyvoleným Božím? Vždyť Bůh ospravedlňuje! 34Kdo je odsoudí? Vždyť Kristus Ježíš, který zemřel a který byl vzkříšen, je na pravici Boží a přimlouvá se za nás!"

To je síla!

Marta7

Dilexit me! :-)

boží_láska

láska je dar, láska je život: buďte milovaní všichni kdo jste, už přicházím a sílím, již brzy ukončí se trápení a zavládnu v tomto světě v podobě která je určena:-) amen milovaní, Kristus

Zobrazit 4 komentáře »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Nejnovější

Archiv

Autor blogu Grafická šablona Ondřej Válka