Denní zamyšlení s Písmem

13. 7. 2010

13. 7. 2010 0:00
Rubrika: O Slově na den

Zapomínáš na Hospodina, který tě učinil, který roztáhl nebesa a položil základy země.


12„Já, já jsem váš utěšitel. Proč se tedy bojíš člověka, jenž umírá, lidského syna, který je jak tráva? 13Zapomínáš na Hospodina, který tě učinil, který roztáhl nebesa a položil základy země. Proč máš neustále, po celé dny, strach ze vzteku utiskovatele, který ti chystal zkázu? Kde je ten utiskovatel i se svým vztekem?“ 14Brzy se spoutanému otevře žalář ; nezemře v jámě, ani chléb mu nebude scházet. 15„Já, Hospodin, tvůj Bůh, vzdouvám moře, až jeho vlny hlučí. – Hospodin zástupů je jeho jméno. – 16Vložil jsem ti do úst svá slova, přikryl jsem tě stínem své ruky, jako stan jsem roztáhl nebesa a položil základy země, a řekl jsem Sijónu: ‚Ty jsi můj lid.‘“

/Iz 51,12-16/

Hospodin jediný je skutečně Pán. Nemusíš žít ve strachu. Dej Pánu všechny situace a lidi, kterých se obáváš, všechny své strachy, které Ti vládnou.

zdroj: jump.cho.cz

Zobrazeno 925×

Komentáře

floweret

tohle si musím připomínat častěji..

akrimka

je to pravda, bojím se, že nebudu mít dost peněz na všechny poplatky...odevzdávám tu situaci Hospodinu, díky Pane za Tvé slovo:-)

Aldera

Tohle mi přesně připomnělo, jak se teď chovám. Se začátkem prázdnin se mi zhroutil veškerý systém činností, v mém životě zavládl chaos a teď na Hospodina myslím míň než obvykle... Díky za dnešní slovo na den, moc mi pomohlo.

Zobrazit 3 komentáře »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Nejnovější

Archiv

Autor blogu Grafická šablona Ondřej Válka