Denní zamyšlení s Písmem

13. 7. 2010

13. 7. 2010 0:00
Rubrika: O Slově na den

Zapomínáš na Hospodina, který tě učinil, který roztáhl nebesa a položil základy země.


12„Já, já jsem váš utěšitel. Proč se tedy bojíš člověka, jenž umírá, lidského syna, který je jak tráva? 13Zapomínáš na Hospodina, který tě učinil, který roztáhl nebesa a položil základy země. Proč máš neustále, po celé dny, strach ze vzteku utiskovatele, který ti chystal zkázu? Kde je ten utiskovatel i se svým vztekem?“ 14Brzy se spoutanému otevře žalář ; nezemře v jámě, ani chléb mu nebude scházet. 15„Já, Hospodin, tvůj Bůh, vzdouvám moře, až jeho vlny hlučí. – Hospodin zástupů je jeho jméno. – 16Vložil jsem ti do úst svá slova, přikryl jsem tě stínem své ruky, jako stan jsem roztáhl nebesa a položil základy země, a řekl jsem Sijónu: ‚Ty jsi můj lid.‘“

/Iz 51,12-16/

Hospodin jediný je skutečně Pán. Nemusíš žít ve strachu. Dej Pánu všechny situace a lidi, kterých se obáváš, všechny své strachy, které Ti vládnou.

zdroj: jump.cho.cz

Zobrazeno 916×

Komentáře

floweret

tohle si musím připomínat častěji..

akrimka

je to pravda, bojím se, že nebudu mít dost peněz na všechny poplatky...odevzdávám tu situaci Hospodinu, díky Pane za Tvé slovo:-)

Aldera

Tohle mi přesně připomnělo, jak se teď chovám. Se začátkem prázdnin se mi zhroutil veškerý systém činností, v mém životě zavládl chaos a teď na Hospodina myslím míň než obvykle... Díky za dnešní slovo na den, moc mi pomohlo.

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Nejnovější

Archiv

Autor blogu Grafická šablona Ondřej Válka